NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen

Go down  Message [Page 1 of 1]

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
UUUUU ka plot deshira.

Me ni fjal me pas nje te ardhme te ndritur

View user profile

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P
Kam Shumm Deshira Mirëpo Tani Per Tani Deshira Ime E Vetme Eshte Shkollimi. Smile

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum