NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Televizori

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Televizori on 6/1/2009, 13:07

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Ish kan nihere ni njeri edhe tu e kqyr televizorin televizorit ju kish nal zani.
Kur ish shku te mjeshtri me televizor e kish pyt mjeshtri:Qka ka??
Burri i kish than:Si jom kan tu i kru vesht me gjilpan veq kur ju ka nal zani


_________________
View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum