NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Cilat ekipe ju pelqejn me se shumti

Go down  Message [Page 1 of 1]

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Ketu tregoni se cilat jane 2-3 ekipet qe i pelqeni me se shumti.

Mua me se shumti me pelqen:
Liverpool
Milan

View user profile

Enndriti

avatar
Administrator
Administrator
Mue me pelqejne:
Liverpool
Juventus
Milan

View user profile http://newborn-ks.albanianforum.net

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
The Reds wrote:Mue me pelqejne:
Liverpool
Juventus
MilanLast edited by Death on 4/1/2009, 17:18; edited 1 time in total

View user profile

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P
Ekipi qe me pelqen me se shumti eshte:
MILAN

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Vizitor


Guest
Ekipi qe me pelqen me se shumti eshte:
Manchester United[right]

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum