NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Burri i dehur

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Burri i dehur on 23/11/2008, 11:48

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Ish kan nihere ni burr i dehur edhe e kish pa ni grue te shemtume edhe i kish than asaj grus:kurr grue ma te shemtume se ti s'paskna pa, ajo grueja i thot as une njeri mat dehur kurr spaskna pa, i thot aj burri:mue dehja me kalon per 24h e ti e shemtueme jet ten jeten Very Happy

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum