NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Ibrahimovic, arrihet marreveshja mes Barcelones e Interit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P


Arrihet marreveshja mes Barcelones dhe Interit per Zlatan Ibrahimovic. Lajmin e beri te ditur presidenti i klubit spanjoll Joan Laporta.
"Me Inter eshte arritur marreveshja finale. Por tratativa nuk eshte e mbyllur pasi mungon edhe konfirmimi i futbollisteve qe do te sherbejne per kembimin", tha Laporta.

Edhe Ibra nuk ka hezituar te thote se ceshtja eshte serioze dhe se eshte i interesuar rreth saj.

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum