NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Rregulla!!!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Rregulla!!! on 23/11/2008, 13:35

Enndriti

avatar
Administrator
Administrator
1. NDALOHET rreptesisht postimi i filmave me permbajtje pornografike. Nese postohet ndonje film i tille atehere antari do te PERJASHTOHET pa paralajmrim
2. Duhet qe te siguroheni qe te punojne linkat
3. Mundesisht te shkruhen te dhena nga filmi ose foto

View user profile http://newborn-ks.albanianforum.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum