NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Xabi Alonso deshiron te luaj ne Real

Go down  Message [Page 1 of 1]

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P


Nuk nevojiten shumë konfirmime, por edhe ish portieri i Liverpool, tash në Real Madrid, polaku Jerzy Dudek ka treguar se ish shoku i tij i skuadrës, Xabi Alonso dëshiron të transferohet te klubi madrilen.

“Kam biseduar me të gjatë periudhës së pushimeve dhe kur vjen në Spanjë, jemi gjithnjë në kontakt. Është ëndërr e të gjithë futbollistëve spanjollë që të luajnë në Real Madrid dhe Xabi Alonso është njëri ndër ta”, theksoi Dudek.

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum