NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Goli i pare i Ronaldos

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Goli i pare i Ronaldos on 29/7/2009, 20:55

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P


Real Madrid e ka mposhtur në Santiago Bernabeu ekipin ekuadorian LDU Quito me rezultat 4-2, në një ndeshje të vlefshme për Grupin B të Peace Cup. Golin e parë të madrilenëve e realizoi Cristiano Ronaldo, i cili ishte i pagabueshëm nga pika e bardhë.

Njëherësh, ky ishte goli i parë i yllit portugez me fanellën e bardhë. Golat tjerë për Realin i shënuan Di Granero, Metzelder e Negredo.

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum