NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Doktori

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Doktori on 2/8/2009, 16:01

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P
NE NJE SPITAL BUDALLENJSH NJE DOKTOR VENDOSI TI BENTE NJE TEST TE BUDALLENJVE,SE KUSH ISHTE SHERUAR DHE KUSH JO.TESTI ISHTE KESHTU;DO TE MERNIN NJE TENXHERE DHE DO BENIN GJOJA SI KUR DO HIDHNIN GJELL DHE ATA DO E HANIN APO JO.U MBLODHEN TE GJITHE BUDALLENJTE NE MENZ DHE FILLUAN TE HANIN KOT SE ATY SKISHTE ASGJE VETEM NJERI NUK PO HANTE.THA DOKTORI U QEKA SHERUAR KY TE SHKOJE TA PYES PSE NUK HA.SHKOI DHE I THA PSE NUK HA TI .AI THA:PO PRES SA TE FTOHET

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum