NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Dhurata per 7 mars

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Dhurata per 7 mars on 2/8/2009, 16:04

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P

Per 7 Marsin nxenesit i kishin sjelle disa dhurata mesueses se tyre.
Nje djale i punonte babai ne nje dyqan lulesh, kshu qe i kishte sjelle nje tufe me lule mesueses.
Nje vajze , mamaja i punonte ne nje bonboneri, dhe i kishte sjelle nje pako me cokollata.
Nje cuni tjeter i punonte i ati ne nje dyqan pijesh dhe i kishte sjelle mesuese nje kuti te rende. Mesusja e ngriti lart dhe pa se dicka po pikonte , e provoi me gisht dhe tha '' Eshte vere''? - jo ja kthen ky.
Provoi dhe nje pike tjeter '' Shampanje''? - jo i pergjigjet perseri djali
Nuk e di, dorzohem i thot mesuesja
''C'fare eshte''?
Djali i pergjigjet : Eshte nje qenush

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum