NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Ne oren e biologjise

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ne oren e biologjise on 2/8/2009, 16:20

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P
Ne oren e biologjise mesuesja i pyet nxenesit…Cfare roli ka zemra ne trupin e njeriut?…Nxenesit me te mire te klases cohen the flasin…Zemra eshte organi kryesor i organizmit pa te nuk mund te jetojme…Cohet tjetri the thot,ne zember jane te lidhur te gjitha venet e trupit…Ngrihet tjetri the thot zemra ka kete ka ate edhe keshtu me radhe…Njeri nga fundi i bankes qe nuk eshte ngritur asnjehere ne oren e mesimit ngrihet dhe thote…Mesues zemra ka kembe. Mesuesja i thot jo me mesuesen si zemra ka kembe…Po po mesuese, e degjova mbreme babin duke thene zemer ngrej kembet…

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum