NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Berlusconi & Nano

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Berlusconi & Nano on 2/8/2009, 16:22

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P
Gjate vizites se Nanos ne Itali, e pyet Berlusconi: E sheh ate uren atje? Po, pergjigjet Nano. Te gjithe inspektoret qe e kane matur te gjitheve i ka dalur 100m e gjate. Por ne fakt ajo eshte vetem 90m. E ku kane mbetur 10m tjera pyet Nano? Ne xhepin tim ia kthen Berlusconi.
Pas ca kohe Berlusconi e viziton Nanon ne Tirane. I thote ky i fundit: E sheh ate uren atje lart? Jo, nuk shoh ure askund, pergjigjet ai. Natyrisht qe nuk sheh sepse e kam fut te teren ne xhepin tim. Very Happy

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum