NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Byreku.

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Byreku. on 2/8/2009, 16:23

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P
Ishte nje djale dhe kishte 10lek e donte te blinte byrek.
i thot shiteses me jep nje burek
sa kushton 30lek ja kthen shitesja
pasi embaron i kerkon nje tjeter se pse nuk u ngop
me pas ha dhe nje tjeter dhe ngopet
me te tretin e i thot shiteses;;;
perse nuk ma dhe kete te tretin qe ne fillim qe te ngopeshae te paguaja vetem 30 lek
Question

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum