NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Lajme nga Sporti

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Lajme nga Sporti on 23/11/2008, 16:35

Enndriti

avatar
Administrator
Administrator
Ketu postoni lajmet nga sporti

View user profile http://newborn-ks.albanianforum.net

Enndriti

avatar
Administrator
Administrator
Aktualisht Behrami është shënjestër e shumë skuadrave të mëdha evropiane, ndërmjet të cilave është edhe Chelsea.

Blutë e Londrës i kanë bërë një ofertë prej tetë milionë dollarësh West Hamit për ish-lojtarin e Lazios, mirëpo West Ham e ka refuzuar këtë ofertë.

“Kemi marrë oferta nga Chelsea, Juventusi dhe Sevilla. Sipas të gjitha gjasave Valoni në verë do të luajë për një skuadër të madhe”, ka thënë agjenti i Behramit, Alessandro Beltrami, për “The People”.

View user profile http://newborn-ks.albanianforum.net

3 Re: Lajme nga Sporti on 7/1/2009, 17:28

Enndriti

avatar
Administrator
Administrator
Hamburg favorit per transferimin e Podolskit

Bild shkruan se menaxheri gjeneral i Bayernit, Uli Hoenes, ka pasur një takim të gjatë me drejtorin sportiv të Hamburgut, që ka bërë kërkesë për çmimit e Podolskit.

Hoenes ka bërë të ditur se për shërbimet e Podolskit janë të nevojshme më së paku 10 milionë euro, por mediat gjermane thonë se bavarezët do ta lejojnë sulmuesi të largohet edhe për një shumë më të vogël, që do ishte 8 milionë euro.

Bild shkruan se kompletimi i të gjithë marrëveshjes është para fundit të saj dhe është e mundur që shumë shpejt Podolski të largohet nga Allianz Arena.

View user profile http://newborn-ks.albanianforum.net

4 Re: Lajme nga Sporti on 22/7/2009, 13:34

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Vs.

Inter ka humbur ne miqesoren e luksit ne SHBA kunder skuadres se Chelsea.
Ibra me shume mundesi ka luajtur ndeshjen e fundit me zikalterit qe nuk kane treguar asnje nga stofi prej kampioni.
Ne stadiumin “World Football Challenge” te Pasadenas dy gjigandet europiane jane perplasur ne nje ndeshje ku kane vendosur golat e Drogba dhe Lampard.

Mourinho ka hedhur ne fushe nje skuader te re me vetem 4 lojtare titullare, ndersa per Chelsea nuk u aktivizua Ballack per shkak te nje demtimi ne gishtin e kembes.


_________________
View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum