NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Hasa e Hysa

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Hasa e Hysa on 23/11/2008, 20:33

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Ish Kan Hasa Edhe Hysa Eddhe Pja Ban Hasa Hyses ... HYS Qsyh Jam Kan Tu La Ne DETI Midsi Detit Veq Kur Om Ka Dal PESHKAQENI E Qka Me Boe Une Si Te Hypi Me Ni Dru ... Edhe Pja Ban Hysa Pse Bre Has Po Ren Po Ku Ka DRU Midsi Detit ... I Kthehet HASA e Ja Ban : O HYS PAT SPAT TI U DASHKE ME HYP SE AJ TE FSHIKE
Laughing

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum