NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Hysa E Hasa

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Hysa E Hasa on 23/11/2008, 20:36

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
U kan Hasa edhe Hysa. Hasa u kan e meqme e Hysa u kan budall edhe jon shku me ni provim te historis edhe u hi Hysa. Ja ka bo profesori: a e din kush u kan sundusi ma i madh ne bote? Ajo ka than Hitleri. Ne cilin vit ka vdek? Ja ka bo 1948? A ka pas jete para dinisaurve ajo ka than po shkenca e ka zbulu bota nuk o tu besu. Edhe u dal ai krejt pergjigjet e sakta edhe ja ka bo Hasa Hyses pergjigjet ishin Hitleri 1948 edhe shkenca e ka zbulu bota nuk osht duke besu. Edhe u hi Hysa ja ka bo profesori qysh e ki emrin ajo ka than Hitler? Sa vjet i ki ajo ka thon 1948? A je budall....? Shkenca e ka zbulu po bota nuk osht tu besu..

View user profile

2 Re: Hysa E Hasa on 14/11/2009, 23:42

Vizitor


Guest
U kan niher Shqiptari Amerikani edhe Gjermani.Gjermani po thot na Gjermont qaq te fort qe jena na jena shku ne mars t`part,Amerikani po thot valla na Amerikant qaq te fort qe jena na jena shku ne hanë t`part,kur i erdh radha Shqiptarit aj po thot valla na Shqiptart qaq t`fort qe jena edhe ne dielli jena shku Amerikani me Gjermanin po ja bajn po me shku ne dielli ju myteni se osht shum nxet ska jet atje,Shqiptari po juv pergjigjet na Shqiptart nuk shkojm per zheg po per fllad Laughing Laughing

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum