NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Burri i pit

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Burri i pit on 23/11/2008, 20:38

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Burri i pite dru po i thot grus:Po me doket qe krejt senet jon kah me sillen.E ja kthen gruja:Ani e pse s'po ulesh?Burri:Po e pres me me ardhe karrika.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum