NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Majmuni

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Majmuni on 23/11/2008, 20:49

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Nje majmun i vogel pyet mamin:
O mami, po ne majmunet pse jemi kaq te shemtuar?
Shshshsh te keqen mami -i pergjigjet ajo- duhet te jemi te kenaqur me paraqitjen qe kemi, te shikosh kete qe po lexon barcoleten tani sa i/e shemtuar eshte.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum