NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Shqiptari e Amerikani n'kafe

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Shqiptari e Amerikani n'kafe on 23/11/2008, 20:50

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Shkojne amerikani edhe shqiptari n'kafe edhe po i pyet kamarieri se qka po dojne me pi Amerikani i thot:
Gjoni Woker Uiski edhe shqiptari nuk e din e mendon se ai u prezantue edhe po i thot: Hashim Shala koka-kolle

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum