NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Cili lojtar ju pelqaen me se shumti

Go down  Message [Page 1 of 1]

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Mue me pelqejn:
Fernando Torres
Steven Gerrard
Kaka'
Del Piero
Roney
Etj etj

View user profile

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P
Kaka'

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Enndriti

avatar
Administrator
Administrator
Mue:

Gerrard
Torres (L)

View user profile http://newborn-ks.albanianforum.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum