NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Burri me grua n'kafe

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Burri me grua n'kafe on 3/1/2009, 17:39

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Ish kan nihere ni burr i martum edhe gruaja e ti nuk kishte dal kurr ne qytet edhe njeher ky burr pe merr me pi kafe.
Kur po vjen kamarjeri e po i thot:Qka jeni per me pi.
Po i thot burri:Dy makiato. Kur po ja kthen gruaja:Edhe mue dy makiato lol! Very Happy

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum