NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

A ju ka pelqy flamuri i Kosoves?

A ju ka pelqy flamuri i Kosoves?

0% 0% [ 0 ]
100% 100% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
Total Votes : 1

Go down  Message [Page 1 of 1]

Enndriti

avatar
Administrator
Administrator
A ju ka pelqy flamuri i Republikes se Kosoves?

View user profile http://newborn-ks.albanianforum.net

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P
Poo

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Pak volla


_________________
View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum