NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Cili nga keta lojtar mendoni se do te jete me i miri ne vitin 2009?

Go down  Message [Page 1 of 1]

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P
a) Kaka'
b) Torres
c) Gerrard
d) C.Ronaldo
e) Messi
f) Ronaldinho

Apo asnjeri nga keta.

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Enndriti

avatar
Administrator
Administrator
b) Torres

View user profile http://newborn-ks.albanianforum.net

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
c)Gerrard santa


_________________
View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum