NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Cilin/Cilën këngëtare/këngëtar e keni pa LIVE

Go down  Message [Page 1 of 1]

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Une e kum pa veq Genten edhe Adelinen
E ku paedhe Madonen po ne televizon

View user profile

Milano

avatar
V.I.P
V.I.P
Ryva Kajtazinn e kom pa LIVE

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum