NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

All about Enndriti
Male
 
Numri i postimeve :
195
 
Location :
Te Therrat e Ima
 
Job/hobbies :
Football
 
Registration date :
2008-11-16
 
Enndriti
avatar

Rank: Administrator
Administrator
Enndriti friends
Enndriti has no friends yet