NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Polici i SHPK-s

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Polici i SHPK-s on 23/11/2008, 20:41

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Ni polic i SHPK-s pi nal njonin e pi ngermohet: - O qorr a nuk pi sheh driten e kuqe n’semafor a? - Po e pash po nuk te pash ty mor burre.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum