NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Shkrimtart

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Shkrimtart on 23/11/2008, 20:45

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Takohen dy shkrimtarë.

- Shka pe shkrun kohve t’fuNit?

- Jom ka e shkruj ditarin, koleg.

- Po a? A mes je ardh te ajo dita qe mi pate marr nja 100 marka borxh

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum