NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Gruaja n'tren

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Gruaja n'tren on 23/11/2008, 20:51

Death

avatar
Co-Administrator
Co-Administrator
Nje grua me nje femij ne krah hyp ne tren.
pastaj femia fillon te qaj .ajo duke ia dhene gjinin hy kondukteri pastaj femija prap fillon te qaj gruaja i thot:pije se po ta pi kondukteri

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum